با عرض سلام ادب و درود فراوان.خدا را شکر و سپاس میگویم که دوستانی چون شما دارم و حمایت میکنید محبت میکنید نظر میدید.باور کنید در طول روز ایده های بسیار با ارزشی به ذهنم میرسد اما چند روز بعد بعلت یادداشت نشدن فراموش میشوند و انچه برای من میماند افسوس هست و افسوس.بگذریم از درد دل ها و برسیم به موضوع پست:خدا شاهد است که جاده های ایران و تصادفات و الخصوص شاخ به شاخ شدن اتومبیل ها و پرپر شدن جوانان این مرز و بوم قلب مرا به در میاورد.از جاده بد و غیر استاندارد و ماشین بی کیفیت و عدم تجربه و فرهنگ پایین رانندگی که بگذریم چاره ای نیست جز با طراحی و ساختن وسایلی مانع از بوجود آمدن چنین صحنه های دلخراشی بشویم.زندگی همیشه منافع فردی و مالی نیست. بد نیست اگر کمی بفکر مردم باشیم.کمی دل بسوزانیم.اکثر تصادفات شاخ به شاخ توسط جوانان یا نوجوانان راننده شکل میگیرد.و راننده فرصت چند ثانیه ای برای عکس العمل دارد که اغلب بعلت محاسبه غلط مغز دچار مرگ و میر میشوند.همیشه در تصادفات شاخ به شاخ سه سرنشین وجود دارند.معمولا خودرویی در جلو ما در حال حرکت میباشد و خودرویی از روبرو و در لاین مخالف در روی ما قرار میگیرد.سرعت اتومبیل جلویی و سرعت اتومبیل در حال سبقت و سرعت اتومبیل لاین مخالف همگی در تعیین تصادف تاثیرگذار هستند و در واقع عامل اصلی شاخ به شاخ هستند.از دوستانم معذرت میخواهم که اختراع رو اینجا لو نمیدهم.حقیقتا چند مدت پیش برای شرکت مرسدس بنز ایمیلی زدم و ایده هام رو براشون فرستادم.دعا کنید بهم جواب بدن یا حمایت بکنن شاید بتونم کمکی به بشر بکنم که سالم تر زندگی کند.این اختراع اگر به واقعیت برسد از تصادفات شاخ به شاخ جلوگیری کرده و امار مرگ و میر بشدت کاسته میشود.فقط برای موفقیت این طرح دعا کنید.

ایده ها و اختراعات من اتومبیل ,تصادفات ,سرعت ,جاده ,ایده ,سرعت اتومبیل ,لاین مخالف منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اخبار قیمت خودرو| اخبار روز خودرو ایران و جهان تمامی سریال های ترکی مجله آفتاب الهه فاخته دانلود تحقیق